Prawie 20 lat ekologicznych doświadczeń

Fundację Ekologiczną Arka założył Wojciech Owczarz w 2005 roku. Wierzymy, że edukacja ekologiczna jest dla ludzi w każdym wieku, gdy wzbudza pozytywne emocje i utrwala zachowania sprzyjające zdrowiu, dobrym relacjom międzyludzkim i ochronie przyrody. Najważniejsze programy ARKI: „Kochasz dzieci, nie pal śmieci”, „Kwiaty zamiast śmieci”, „To nie krasnoludki palą śmieci”, „Arka dla Ziemi”, „Mobilne Centrum Edukacji Ekologicznej”. I kampanie: „Dzień dobrych uczynków”, „Choinki Nadziei”, „Dzień Czystego Powietrza”, „Listy dla Ziemi”.

Działamy dla całej Polski

Jaki mamy plan? Po pierwsze chcemy edukować. Po drugie, będziemy prowadzić proste i wymierne działania ekologiczne: sadzić drzewa, sprzątać tereny przyrodnicze, ratować zwierzęta. Wykorzystamy całą naszą zdobywaną latami wiedzę, aby Ziemia nie stała się miejscem, w którym trudno nam będzie żyć.

Działaj z nami w trosce o lepsze jutro

W Fundacji Ekologicznej ARKA od lat stawiamy sobie jeden ważny cel: edukować kolejne pokolenia, aby rosły na świadomych ludzi, pełnych troski o nasze środowisko. Chcemy pokazywać, że każde, nawet najmniejsze działanie, ma sens. Że działając w grupie i systematycznie jesteśmy jak kropla drążąca skałę – możemy wszystko!

Władze fundacji

Wojciech Owczarz, Prezes Zarządu

Dawid Machalica, Członek Zarządu

Marzena Greń, Członek Zarządu

Dane rejestrowe

NIP: 9372441981

Numer KRS: 0000226058

Fundacja Ekologiczna ARKA jest organizacją pożytku publicznego.

Status i sprawozdania finansowe

Pobierz status fundacji