2019-10-16

Sadzimy las z Biedronką

Ważnym elementem całego programu są konkretne działania dla środowiska realizowane wspólnie z jego Partnerami. Dlatego cieszymy się, iż jednym z elementów inauguracji Zielonej Ręki jest rozpoczęcie sadzenia 10 tysięcy drzew wspólnie z siecią Biedronka i Nadleśnictwem Bielsko.

„Poza naszą troską o środowisko w codziennej działalności operacyjnej, staramy się realizować dodatkowe projekty na rzecz jego ochrony. Wiedząc, jak ważne dla klimatu są drzewa, razem z Fundacją Arka postanowiliśmy zasadzić ich 10 tyś. Zasadzenie drzewa to też jedna z możliwości wzięcia udziału w konkursie „Szkolnych Przygód Gangu Słodziaków” dla szkół podstawowych, który zorganizowaliśmy. Ekologia zagościła też w Słodziakowej książce. Jak wiemy, ważna jest zarówno sama dbałość o otaczający nas świat, ale też uczenie dzieci od najmłodszych lat proekologicznych postaw.” - Dorota Wrotek-Gut, dyrektor ds. komunikacji marketingowej w sieci Biedronka.

Książka za drzewo po raz 8

2024-04-24