Upowszechnianie Dnia Czystego Powietrza

Jeśli jesteście zorganizowaną grupą (na przykład klasą szkolną, grupą świetlicową, drużyną harcerską) wykonajcie
następujące działania lub wybierzcie, te które najbardziej Wam odpowiadają. Możecie także zaproponować swój własny scenariusz.

Co roku, od 10 lat, do Fundacji Ekologicznej ARKA napływają sprawozdania z całej Polski w jaki sposób Dzień Czystego Powietrza udało się rozpropagować. Namawiamy do dalszego społecznikowskiego działania! Czyste powietrze jest dobrem wspólnym dlatego najciekawsze opisy działań i zdjęcia Fundacja ARKA będzie stale publikować. Proszę nadsyłać je na adres: fundacjaarka@fundacjaarka.pl.

365 reklamowek smieci
Mobilne Centrum Edukacji Ekologicznej
Nfos
Dofinansowano ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie Fundacja Ekologiczna Arka.