Kochasz dzieci - nie pal śmieci

To jedna z najbardziej rozpoznawalnych kampanii Fundacji Ekologicznej ARKA.

Jest znana w całej Polsce. Dotyczy problemu palenia śmieci w piecach domowych. W ramach kampanii organizujemy warsztaty w szkołach, wystawy w centrach handlowych i imprezy masowe. Mamy wiele ulotek i plakatów na temat szkodliwości palenia śmieci. Dotychczas w kampanię zaangażowało się około 500 gmin.

Prestiżowe wyróżnienia za tę kampanię od Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich Fundacja Ekologiczna ARKA otrzymała 2009 r. Plakaty tej kampanii spotyka się w wielu miejscach w całej Polsce - urzędach, przychodniach, poradniach i bibliotekach.

Zapraszamy do współpracy!

Koordynator Alicja Fober: a.fober@fundacjaarka.pl; tel. 609333504

Proponujemy plakaty:

Ulotki:

Bannery:

Współpracowaliśmy z:

365 reklamowek smieci
Mobilne Centrum Edukacji Ekologicznej
Nfos
Dofinansowano ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie Fundacja Ekologiczna Arka.