Chroń siebie i najbliższych

Każdy z nas jest narażony na skutki zdrowotne brudnego powietrza. Każdy z nas może jednak przyczynić się do upowszechnienia Dnia Czystego Powietrza i jego przesłania:

• nigdy nie spalaj śmieci w domowym piecu
  • polub funpage Fundacji Ekologicznej ARKA i udostępniaj jej informacje
  • wybieraj rower lub komunikację publiczną zamiast samochodu i zachęcaj do tego innych
  • zaplanuj zmianę systemu ogrzewania w swoim domu na gazowe lub podłączenie do sieci ciepłowniczej, albo wymień swój piec węglowy na bardziej nowoczesny
  • pomyśl o poprawie termoizolacji domu, dzięki której zmniejszy się praca kotła grzewczego oraz… koszty ogrzewania
365 reklamowek smieci
Mobilne Centrum Edukacji Ekologicznej
Nfos
Dofinansowano ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie Fundacja Ekologiczna Arka.