Zapraszamy na kolejne Drzewko za surowce

Fundacja Ekologiczna ARKA organizuje kolejną akcję Drzewko za surowce. 8 października w sobotę w godz. 9.00 – 17.00 zapraszamy do wymiany surowców na sadzonki drzew i kwiatów.

Akcja odbędzie się w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) róg ul. Leszczyńskiej i Straconki (obok GEMINI).

Partnerami akcji są Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Katowicach, Gmina Bielsko-Biała oraz Zakład Gospodarki Odpadami.

Zachęcamy wszystkich do zbiórki surowców wtórnych, które 8 października będzie można wymienić na sadzonki drzew i kwiatów.

Każdy, kto przyniesie 20 puszek lub 20 butelek (PET lub szklanych), a także 10 kg makulatury otrzyma od leśników sadzonkę drzewka.

Zebrane surowce zostaną sprzedane, a pieniądze przekazane na zakup rowerów dla dzieci w ramach akcji Rower Pomaga. Przypomnijmy w tym roku w ramach tej akcji rozdajemy dzieciom 60 wymarzonych rowerów.

Zachęcamy wszystkich do zbiórki surowców. Dzięki tej akcji świat wokół nas będzie czystszy i bardziej zielony, a z pewnością przyniesiemy radość dzieciom z domów dziecka, świetlic środowiskowych itd.

Dzień Czystego Powietrza

14 listopad 2017
Razem walczymy o czystego powietrze już od 2005 roku

DRZEWKO ZA SUROWCE

19 wrzesień 2017
Uroczyste wręczenie na Pikniku z Klimatem
365 reklamowek smieci
Mobilne Centrum Edukacji Ekologicznej
Nfos
Dofinansowano ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie Fundacja Ekologiczna Arka.