Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
x

Zapraszamy na kolejne Drzewko za surowce

Fundacja Ekologiczna ARKA organizuje kolejną akcję Drzewko za surowce. 8 października w sobotę w godz. 9.00 – 17.00 zapraszamy do wymiany surowców na sadzonki drzew i kwiatów.

Akcja odbędzie się w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) róg ul. Leszczyńskiej i Straconki (obok GEMINI).

Partnerami akcji są Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Katowicach, Gmina Bielsko-Biała oraz Zakład Gospodarki Odpadami.

Zachęcamy wszystkich do zbiórki surowców wtórnych, które 8 października będzie można wymienić na sadzonki drzew i kwiatów.

Każdy, kto przyniesie 20 puszek lub 20 butelek (PET lub szklanych), a także 10 kg makulatury otrzyma od leśników sadzonkę drzewka.

Zebrane surowce zostaną sprzedane, a pieniądze przekazane na zakup rowerów dla dzieci w ramach akcji Rower Pomaga. Przypomnijmy w tym roku w ramach tej akcji rozdajemy dzieciom 60 wymarzonych rowerów.

Zachęcamy wszystkich do zbiórki surowców. Dzięki tej akcji świat wokół nas będzie czystszy i bardziej zielony, a z pewnością przyniesiemy radość dzieciom z domów dziecka, świetlic środowiskowych itd.

Przeczytaj także

Wszystkim dziękujemy za wsparcie!

SIEJEMY SŁOŃCE

10 maj 2018
Siejemy, sadzimy słoneczniki w całej Polsce
1% Rower pomaga
Listy Dla Ziemi
Rower pomaga
Kup deske
Dzień Dobrych Uczynków
Drzewa Zjednoczonej Europy

Jesteśmy na Facebooku

Copyright © 2014 Fundacja Arka