Wystawa wśród ludzi

Dnia 31 maja byliśmy obecni na Regionalnym Festiwalu Ekologicznym w Tychach. Zorganizowaliśmy stoisko na którym, informowaliśmy obecne osoby o naszych kampaniach, ozdabialiśmy szablonami torby ekologiczne i pokazywaliśmy naszą wystawę pt.: Kochasz dzieci, nie pal śmieci!. Po westiwalu pojechaliśmy do Centrum Handlowego \"Auchan\" w Żorach, gdzie wystaw będzie prezentowana przez 2 tygodnie.

Braliśmy, także udział w I Zjeździe Rodziców i Dzieci Urodzonych w Domu \"Dobrze Urodzeni\" w Warszawie. Prowadziliśmy tam rówież stoisko informacyjne oraz warsztaty malowania na ekologicznych torbach. Wystawa pt.: Kochasz dzieci, nie pal śmieci, była doskonałym uzupełnieniem naszej edukacyjnej aktywności. Po zakończeniu festynu, przewieźliśmy do Galerii Blue City. Zapraszamy od oglądania.

**Opracowanie wystawy dofinansowane zostało ze środków Unii Europejskiej.**

ZIELONA RĘKA 2021

20 listopad 2020
Już w pierwszym roku działania programu uczestniczyło w nim 518 572 osób. W 2021 planujemy aż 10 akcji!!!
Zapraszamy do Galerii SFERA i na PSZOK
ROWER POMAGA. Stwórz z nami największą w Polsce akcję spoleczno-rowerową!!!

DZIĘKUJEMY!!!

19 paźdzernik 2020
Aż 3250 zł dzięki WAM mamy z akcji Zabawki ratują zwierzaki dla Fundacji Psia Ekipa

Sadzimy czyste powietrze - 9.11