Wszystkie kiermasze w piątek - 6 listopada!!!!

W piątek robimy być może ostatanie kiermasze w tym roku.

Zapraszamy do Galerii SFERA na kiermasz książek połączony z kiermaszem zabawek, które od WAS otrzymaliśmy w godzinach 9.00-21.00.

Zapraszamy na akcję Dajemy rzeczom drugie życie na PSZOK. ul Straconki w godz. 13.00 - 16.00. Otwieramy ostatni raz w tym roku nasz Zielona Kontener.

Dziękujemy wszystkim Partnerom naszych charytatywnych kiermaszy: Galeria SFERA, Grupa Kęty, Urząd Miasta Bielska-Białej, Zakład Gospodarki Odpadami.

ZIELONA RĘKA 2021

20 listopad 2020
Już w pierwszym roku działania programu uczestniczyło w nim 518 572 osób. W 2021 planujemy aż 10 akcji!!!
ROWER POMAGA. Stwórz z nami największą w Polsce akcję spoleczno-rowerową!!!

DZIĘKUJEMY!!!

19 paźdzernik 2020
Aż 3250 zł dzięki WAM mamy z akcji Zabawki ratują zwierzaki dla Fundacji Psia Ekipa

Sadzimy czyste powietrze - 9.11