Torba za surowce

Przynieść nam surowce, a otrzymasz unikalne ekologiczne torby. W tym roku mamy nowe wzory!!!

TORBA ZA SUROWCE- 2 edycja 2018
19 maja w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów (róg ul. Leszczyńskiej i Straconki- obok GEMINI) odbędzie się w godz. 9.00-17.00 zbiórka surowców (makulatury, puszek aluminiowych i opakowań szklanych).

Fundacja Ekologiczna ARKA przygotowuje akcję, w której ekologiczne torby będziemy wymieniać na makulaturę i szkło. Torbę będzie można otrzymać za 20 kg makulatury lub szkła (butelki, słoiki), 40 aluminiowych puszek.

W tym roku hasłem akcji są „Wszystkie kolory recyklingu” i dlatego przygotowaliśmy dla wszystkich wspólnie z artystką Alicją Jakimow (alalea.pl) torby w 4 kolorach: niebieskim, zielonym, żółtym i brązowym.

Oprócz tego mamy jeszcze specjalną edycją nowej torby Radia Bielsko z fraszką Jerzego Handzlika oraz torbę przygotowaną przez ZGO Bielsko promującą zasadę 3R.

Partnerami akcji są Urząd Miejski w Bielsku-Białej, Zakład Gospodarki Odpadami, BWA oraz BBTS.

Zachęcamy uczestników do zebrania wszystkich wzorów ekologicznych toreb – na zasadzie zbierz je wszystkie. Na uczestników czeka 500 toreb. Surowce byłyby sprzedane, a za środki kupione rowery dla dzieci z domów dziecka i świetlic środowiskowych w ramach naszej akcji rowerpomaga.pl

Dodatkowe informacje:
Szymon Kułakowski– Fundacja Ekologiczna ARKA, tel. 504 024 377

Torba za surowce - 20.10.2018

13 paźdzernik 2018
Przynieś nam surowce i odbierz unikalną, ekologiczną torbę

Charytatywny Kiermasz Ekologiczny

12 paźdzernik 2018
Dajemy rzeczom drugie życie

Rozdajemy 61 rowerów dzieciom

12 paźdzernik 2018
W rekordowej akcji Rower Pomaga przejechaliśmy ponad 50 milionów kilometrów.
Wejdź na www.kupdeske.pl, kup wirtualne deski i pomóż
Podaruj nam niepotrzebne książki i pomóż spełniać marzenia dzieci
Drzewa Zjednoczonej Europy