Torba za surowce

Przynieść nam surowce, a otrzymasz unikalne ekologiczne torby. W tym roku mamy nowe wzory!!!

TORBA ZA SUROWCE- 2 edycja 2018
19 maja w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów (róg ul. Leszczyńskiej i Straconki- obok GEMINI) odbędzie się w godz. 9.00-17.00 zbiórka surowców (makulatury, puszek aluminiowych i opakowań szklanych).

Fundacja Ekologiczna ARKA przygotowuje akcję, w której ekologiczne torby będziemy wymieniać na makulaturę i szkło. Torbę będzie można otrzymać za 20 kg makulatury lub szkła (butelki, słoiki), 40 aluminiowych puszek.

W tym roku hasłem akcji są „Wszystkie kolory recyklingu” i dlatego przygotowaliśmy dla wszystkich wspólnie z artystką Alicją Jakimow (alalea.pl) torby w 4 kolorach: niebieskim, zielonym, żółtym i brązowym.

Oprócz tego mamy jeszcze specjalną edycją nowej torby Radia Bielsko z fraszką Jerzego Handzlika oraz torbę przygotowaną przez ZGO Bielsko promującą zasadę 3R.

Partnerami akcji są Urząd Miejski w Bielsku-Białej, Zakład Gospodarki Odpadami, BWA oraz BBTS.

Zachęcamy uczestników do zebrania wszystkich wzorów ekologicznych toreb – na zasadzie zbierz je wszystkie. Na uczestników czeka 500 toreb. Surowce byłyby sprzedane, a za środki kupione rowery dla dzieci z domów dziecka i świetlic środowiskowych w ramach naszej akcji rowerpomaga.pl

Dodatkowe informacje:
Szymon Kułakowski– Fundacja Ekologiczna ARKA, tel. 504 024 377

Przynieść nam surowce i odbierz ekologiczne, unikalne torby
W akcji Rower Pomaga przejechaliśmy już ponad 60 milionów kilometrów

Dajemy Rzeczom Drugie Życie

10 paźdzernik 2019
Znowu wspólnie z Zakładem Gospodarki Odpadami otwieramy nasz Zielony Kontener

ZIELONA RĘKA - już działamy!!!

10 paźdzernik 2019
Już prawie 50 tysięcy uczestników