Torba za surowce

Przynieść nam surowce, a otrzymasz unikalne ekologiczne torby. W tym roku mamy nowe wzory!!!

TORBA ZA SUROWCE- 2 edycja 2018
19 maja w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów (róg ul. Leszczyńskiej i Straconki- obok GEMINI) odbędzie się w godz. 9.00-17.00 zbiórka surowców (makulatury, puszek aluminiowych i opakowań szklanych).

Fundacja Ekologiczna ARKA przygotowuje akcję, w której ekologiczne torby będziemy wymieniać na makulaturę i szkło. Torbę będzie można otrzymać za 20 kg makulatury lub szkła (butelki, słoiki), 40 aluminiowych puszek.

W tym roku hasłem akcji są „Wszystkie kolory recyklingu” i dlatego przygotowaliśmy dla wszystkich wspólnie z artystką Alicją Jakimow (alalea.pl) torby w 4 kolorach: niebieskim, zielonym, żółtym i brązowym.

Oprócz tego mamy jeszcze specjalną edycją nowej torby Radia Bielsko z fraszką Jerzego Handzlika oraz torbę przygotowaną przez ZGO Bielsko promującą zasadę 3R.

Partnerami akcji są Urząd Miejski w Bielsku-Białej, Zakład Gospodarki Odpadami, BWA oraz BBTS.

Zachęcamy uczestników do zebrania wszystkich wzorów ekologicznych toreb – na zasadzie zbierz je wszystkie. Na uczestników czeka 500 toreb. Surowce byłyby sprzedane, a za środki kupione rowery dla dzieci z domów dziecka i świetlic środowiskowych w ramach naszej akcji rowerpomaga.pl

Dodatkowe informacje:
Szymon Kułakowski– Fundacja Ekologiczna ARKA, tel. 504 024 377

Wiemy, iż już nie możecie się doczekać ...
Dzięki WAM zebraliśmy 5220 zł dla Fundacji PSIA EKIPA
Na naszej akcji na zaproszenie ZGO pojawi się MIECIA!!!
Przynieś nam pluszaki i inne zabawki i pomóż ratować zwierzęta