Torba za surowce - 20.10.2018

Przynieść nam surowce, a otrzymasz unikalne ekologiczne torby.

Mamy nowe wzory przygotowane przez uczniów bielskiego Plastyka!!!

TORBA ZA SUROWCE- 3 edycja 2018

20 października w  Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów (róg ul. Leszczyńskiej i Straconki- obok GEMINI) odbędzie się w godz. 9.00-17.00 zbiórka surowców (makulatury, puszek aluminiowych i opakowań szklanych).

Fundacja Ekologiczna ARKA przygotowuje  akcję, w której ekologiczne torby będziemy wymieniać na makulaturę i szkło. Torbę będzie można otrzymać  za 20 kg makulatury lub szkła (butelki, słoiki), 40 aluminiowych puszek.

Mamy dla WAS piękne, nowe wzory toreb przygotowanych przez uczniów Zespołu Szkół Plastycznych w Bielsku-Białej: Ninę Sikorską, Kamilę Krupnik i Piotra Kaźmierczaka.

Oprócz tego mamy jeszcze specjalną edycję nowej torby Radia Bielsko z fraszką Jerzego Handzlika o drzewach.

Mamy jeszcze ostatnie sztuki toreb przygotowanych przez Alicję Jakimow (alalea.pl), torby w 4 kolorach: niebieskim, zielonym, żółtym i brązowym pod hasłem akcji  „Wszystkie kolory recyklingu”.

Zachęcamy uczestników do zebrania wszystkich wzorów ekologicznych toreb – na zasadzie zbierz je wszystkie. Na uczestników czeka 300 toreb.  Surowce byłyby sprzedane, a  za środki kupione rowery dla dzieci z domów dziecka i świetlic środowiskowych w ramach naszej akcji rowerpomaga.pl

Partnerami akcji są Urząd Miejski w Bielsku-Białej, Zakład Gospodarki Odpadami, BWA, Zespół Szkół Plastycznych oraz BBTS.

Wiemy, iż już nie możecie się doczekać ...
Dzięki WAM zebraliśmy 5220 zł dla Fundacji PSIA EKIPA
Na naszej akcji na zaproszenie ZGO pojawi się MIECIA!!!
Przynieś nam pluszaki i inne zabawki i pomóż ratować zwierzęta