Torba za surowce - 20.10.2018

Przynieść nam surowce, a otrzymasz unikalne ekologiczne torby.

Mamy nowe wzory przygotowane przez uczniów bielskiego Plastyka!!!

TORBA ZA SUROWCE- 3 edycja 2018

20 października w  Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów (róg ul. Leszczyńskiej i Straconki- obok GEMINI) odbędzie się w godz. 9.00-17.00 zbiórka surowców (makulatury, puszek aluminiowych i opakowań szklanych).

Fundacja Ekologiczna ARKA przygotowuje  akcję, w której ekologiczne torby będziemy wymieniać na makulaturę i szkło. Torbę będzie można otrzymać  za 20 kg makulatury lub szkła (butelki, słoiki), 40 aluminiowych puszek.

Mamy dla WAS piękne, nowe wzory toreb przygotowanych przez uczniów Zespołu Szkół Plastycznych w Bielsku-Białej: Ninę Sikorską, Kamilę Krupnik i Piotra Kaźmierczaka.

Oprócz tego mamy jeszcze specjalną edycję nowej torby Radia Bielsko z fraszką Jerzego Handzlika o drzewach.

Mamy jeszcze ostatnie sztuki toreb przygotowanych przez Alicję Jakimow (alalea.pl), torby w 4 kolorach: niebieskim, zielonym, żółtym i brązowym pod hasłem akcji  „Wszystkie kolory recyklingu”.

Zachęcamy uczestników do zebrania wszystkich wzorów ekologicznych toreb – na zasadzie zbierz je wszystkie. Na uczestników czeka 300 toreb.  Surowce byłyby sprzedane, a  za środki kupione rowery dla dzieci z domów dziecka i świetlic środowiskowych w ramach naszej akcji rowerpomaga.pl

Partnerami akcji są Urząd Miejski w Bielsku-Białej, Zakład Gospodarki Odpadami, BWA, Zespół Szkół Plastycznych oraz BBTS.

BIKEHELPS.ORG

20 styczeń 2020
Pomóż nam zebrać pieniądze na 10 rowerów dla dzieci - sierot wojny na Ukrainie.
Dzięki Wam udało nam się zebrać 9 271,20 zł na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!!!!
Dzięki WAM wsparliśmy schronisko dla zwierząt Przystań Ocalenie

Choinki Nadziei