Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
x

Start III edycji akcji "Rower Pomaga"

Promoted

10 marca na Placu Chrobrego w Bielsku-Białej zainaugurowaliśmy III edycję ogólnopolskiej akcji "Rower Pomaga". Wraz z uczniami bielskiej Szkoły Podstawowej nr 3 ułożyliśmy wielkie serce z 50 recyklingowych kół rowerowych.

Akcja "Rower Pomaga" ma na celu promocję ekologicznych i zdrowotnych walorów jazdy na rowerze. Uczestnicy rejestrują przejechane kilometry w specjalnym kalkulatorze, a aplikacja przelicza je na stopień ograniczenia emisji CO2 osiągnięty dzięki zamianie samochodu na rower. Udział w akcji umożliwia Ci także wsparcie dzieci z Domów Dziecka: za każde 30 000 kilometrów na wspólnym liczniku sponsorzy przekażą jeden rower dla małych lokatorów placówek opiekuńczych.

Poprzednie edycje akcji "Rower Pomaga" zakończyły się wielkim sukcesem. Tylko w 2016 roku pokonaliśmy wspólnie ponad 1 milion i 200 tysięcy kilometrów, a do Domów Dziecka i świetlic środowiskowych trafiło 60 nowych rowerów. Tegoroczna strona akcji rowerpomaga.pl jest już aktywna: znajdziesz tam aktualny stan licznika i wszystkie dane, których potrzebujesz, by przyłączyć się do wspólnego pedałowania.

Galeria zdjęć

Przeczytaj także

Wszystkim dziękujemy za wsparcie!

SIEJEMY SŁOŃCE

10 maj 2018
Siejemy, sadzimy słoneczniki w całej Polsce
1% Rower pomaga
Listy Dla Ziemi
Rower pomaga
Kup deske
Dzień Dobrych Uczynków
Drzewa Zjednoczonej Europy

Jesteśmy na Facebooku

Copyright © 2014 Fundacja Arka