Torba za śmieci

Zbierz chociaż jedną reklamówkę śmieci w lesie, parku, nad rzeką i odbierz ekologiczną torbę na zakupy.

W komentarzu pod postem na FB Fundacji ekologicznej ARKA wrzuć zdjęcie zebranej reklamówki śmieci i miejsce, w którym zbierałeś. Dla pierwszych 100 osób przygotowaliśmy ekologiczne torby na zakupy z grafiką Zielona Ręka artystki Małgorzaty Rozenau.

Tutaj post, pod którym wrzucamy komentarze

„To kolejna odsłona naszej akcji, w której zachęcamy do sprzątania naszych lasów, parków, terenów przyrodniczych. Akcja jest bardzo prosta, gdyż zapraszamy wszystkich od lat, aby zebrać chociaż jedna reklamówkę tych śmieci. Akcja pokazuje także, że nasza siła to właśnie suma pojedynczych działań – tłumaczy Wojciech Owczarz, prezes Arki i pomysłodawca akcji.

28 maja, pl. Św. Jakuba, 10.00 - 15.00
Już 4 250 kg warzyw trafiło do bezdomnych zwierząt w Przystani Ocalenie
Dzięki WAM mamy ponad 7 000 kg surowców. Dziękujemy!
Już prawie 600 tysięcy uczestników

Rzeczy dla zwierząt

26 kwiecień 2022
O tym jak używane rzeczy ratują zwierzęta!