Torba za śmieci

Zbierz chociaż jedną reklamówkę śmieci w lesie, parku, nad rzeką i odbierz ekologiczną torbę na zakupy.

W komentarzu pod postem na FB Fundacji ekologicznej ARKA wrzuć zdjęcie zebranej reklamówki śmieci i miejsce, w którym zbierałeś. Dla pierwszych 100 osób przygotowaliśmy ekologiczne torby na zakupy z grafiką Zielona Ręka artystki Małgorzaty Rozenau.

Tutaj post, pod którym wrzucamy komentarze

„To kolejna odsłona naszej akcji, w której zachęcamy do sprzątania naszych lasów, parków, terenów przyrodniczych. Akcja jest bardzo prosta, gdyż zapraszamy wszystkich od lat, aby zebrać chociaż jedna reklamówkę tych śmieci. Akcja pokazuje także, że nasza siła to właśnie suma pojedynczych działań – tłumaczy Wojciech Owczarz, prezes Arki i pomysłodawca akcji.

KSIĄŻKA ZA DRZEWO

31 sierpień 2021
Posadź drzewo i odbierz książkę

Drzewko za surowce

23 sierpień 2021
Zapraszamy 28.08 do Szczyrku

Bardzo udana akcja w Wiśle

21 sierpień 2021
Dajemy rzeczom drugie życie. Ratujemy zwierzęta!
Już po raz 5 zapraszamy!