Sadzimy tlen

🌳🌳Dbasz o planetę i starasz się pozytywnie wpływać na środowisko, sadząc drzewa?

☝️Świetnie się składa, bo mamy fajny konkurs, w którym możesz wygrać jeden z 10 bonów o wartości 100 zł do wykorzystania w sieci empik.

Co trzeba zrobić?
✅ Wejdź na stronę www.sadzimytlen.pl i zgłoś drzewo lub drzewa, które zasadziłeś w tym roku.
✅ W formularzu napisz kilka słów o swojej akcji i dodaj zdjęcie📸

Osoby, które - naszym zdaniem - dodają 10 najciekawszych relacji, nagrodzimy. Na dodawanie zgłoszeń macie czas do końca października.

Regulamin: ➡➡bit.ly/konkurs-sadzimy-tlen

DZIĘKUJEMY!!!

19 paźdzernik 2020
Aż 3250 zł dzięki WAM mamy z akcji Zabawki ratują zwierzaki dla Fundacji Psia Ekipa

Sadzimy czyste powietrze - 9.11

12 paźdzernik 2020
Już wkrótce startuje nasza nowa akcja
Początkiem listopada startujemy!

Kolejne 4 rowery dla dzieci

2 paźdzernik 2020
Dzięki współpracy z firmą TiM wymarzone rowery trafiły do kolejnych domów dziecka
Zapraszamy na kolejny Charytatywny Kiermasz Książek do Galerii SFERA.