Sadzimy tlen

🌳🌳Dbasz o planetę i starasz się pozytywnie wpływać na środowisko, sadząc drzewa?

☝️Świetnie się składa, bo mamy fajny konkurs, w którym możesz wygrać jeden z 10 bonów o wartości 100 zł do wykorzystania w sieci empik.

Co trzeba zrobić?
✅ Wejdź na stronę www.sadzimytlen.pl i zgłoś drzewo lub drzewa, które zasadziłeś w tym roku.
✅ W formularzu napisz kilka słów o swojej akcji i dodaj zdjęcie📸

Osoby, które - naszym zdaniem - dodają 10 najciekawszych relacji, nagrodzimy. Na dodawanie zgłoszeń macie czas do końca października.

Regulamin: ➡➡bit.ly/konkurs-sadzimy-tlen

ZIELONA RĘKA 2021

20 listopad 2020
Już w pierwszym roku działania programu uczestniczyło w nim 518 572 osób. W 2021 planujemy aż 10 akcji!!!
Zapraszamy do Galerii SFERA i na PSZOK
ROWER POMAGA. Stwórz z nami największą w Polsce akcję spoleczno-rowerową!!!

DZIĘKUJEMY!!!

19 paźdzernik 2020
Aż 3250 zł dzięki WAM mamy z akcji Zabawki ratują zwierzaki dla Fundacji Psia Ekipa
Początkiem listopada startujemy!