Rower Pomaga zwierzętom i uratowana ARKA

Inauguracja akcji ROWER POMAGA zwierzętom

Dołącz do akcji ROWER POMAGA zwierzętom, w której rowerowe kilometry zamieniamy na jedzenie dla zwierząt! Wystarczy przejechać 10 kilometrów, a my kupimy zwierzętom kilogram marchwi, buraka czy kapusty.

Chcemy pomóc prawie 500 zwierzętom z zaprzyjaźnionej Przystani Ocalenie.

Akcja trwa do 28 lutego i jest przeznaczona dla coraz większej grupy rowerzystów, którzy jeżdżą na rowerach przez cały rok.

Wystarczy dołączyć do Klubu „Rower Pomaga zwierzętom”  na  aplikacji Strava,

lub wpisać przejechane kilometry na stronie rowerpomaga.pl cel – Rower Pomaga zwierzętom

Trzeba przejechać 10 kilometrów, a my kupimy zwierzętom kilogram marchwi, buraka czy kapusty.

Inspiracją do akcji była ARKA, klacz którą wykupiliśmy w zeszłym tygodniu z transportu na rzeź, a która właśnie przebywa w Przystani. Obiecaliśmy pomóc w jej utrzymaniu. Ale w Przystani jest prawie 500 zwierząt, które potrzebują pomocy. – wyjaśnia Wojciech Owczarz, prezes Fundacji ekologicznej ARKA.

Szukamy także Partnerów biznesowych, którzy zaangażują się w akcję. Chcemy w bardzo wymierny i konkretny sposób pomóc zwierzętom, dla których okres zimowy jest trudny.

Dodatkowe informacje:

Wojciech Owczarz, prezes, Fundacja ekologiczna ARKA, 609 267 020, w.owczarz@fundacjaarka.pl

Zielona Ręka 2022

27 styczeń 2022
Już ponad 500 tysięcy uczestników

Krzesła dla WOŚP po raz 6

25 styczeń 2022
Licytacja 30.01 godz. 15.00 Galeria SFERA

Drugie życie książek

11 styczeń 2022
Dołącz do ogólnopolskiej zbiórki

Zielona Ręka - dziękujemy