Rower Pomaga zwierzętom i uratowana ARKA

Inauguracja akcji ROWER POMAGA zwierzętom

Dołącz do akcji ROWER POMAGA zwierzętom, w której rowerowe kilometry zamieniamy na jedzenie dla zwierząt! Wystarczy przejechać 100 kilometrów, a my kupimy zwierzętom kilogram marchwi, buraka czy kapusty.

Chcemy pomóc prawie 500 zwierzętom z zaprzyjaźnionej Przystani Ocalenie.

Akcja trwa do 28 lutego i jest przeznaczona dla coraz większej grupy rowerzystów, którzy jeżdżą na rowerach przez cały rok.

Wystarczy dołączyć do Klubu „Rower Pomaga zwierzętom”  na  aplikacji Strava,

lub wpisać przejechane kilometry na stronie rowerpomaga.pl cel – Rower Pomaga zwierzętom

Trzeba przejechać 100 kilometrów, a my kupimy zwierzętom kilogram marchwi, buraka czy kapusty.

Inspiracją do akcji była ARKA, klacz którą wykupiliśmy w zeszłym tygodniu z transportu na rzeź, a która właśnie przebywa w Przystani. Obiecaliśmy pomóc w jej utrzymaniu. Ale w Przystani jest prawie 500 zwierząt, które potrzebują pomocy. – wyjaśnia Wojciech Owczarz, prezes Fundacji ekologicznej ARKA.

Szukamy także Partnerów biznesowych, którzy zaangażują się w akcję. Chcemy w bardzo wymierny i konkretny sposób pomóc zwierzętom, dla których okres zimowy jest trudny.

Dodatkowe informacje:

Wojciech Owczarz, prezes, Fundacja ekologiczna ARKA, 609 267 020, w.owczarz@fundacjaarka.pl

Już 4 250 kg warzyw trafiło do bezdomnych zwierząt w Przystani Ocalenie
Dzięki WAM mamy ponad 7 000 kg surowców. Dziękujemy!
Już prawie 600 tysięcy uczestników

Rzeczy dla zwierząt

26 kwiecień 2022
O tym jak używane rzeczy ratują zwierzęta!

Książka za drzewo - 2022

4 kwiecień 2022
Ponad 500 książek do wyboru!