Rower Pomaga zwierzętom 2022

Dołącz do akcji ROWER POMAGA zwierzętom, w której rowerowe kilometry zamieniamy na jedzenie dla zwierząt! Wystarczy przejechać 100 kilometrów, a my kupimy zwierzętom kilogram marchwi, buraka czy kapusty.

Chcemy pomóc prawie 500 zwierzętom z zaprzyjaźnionej Przystani Ocalenie.

Wystarczy dołączyć do Klubu „Rower Pomaga zwierzętom”  na  aplikacji Strava,

lub wpisać przejechane kilometry na stronie rowerpomaga.pl cel – Rower Pomaga zwierzętom

Trzeba przejechać 100 kilometrów, a my kupimy zwierzętom kilogram marchwi, buraka czy kapusty.

Inspiracją do akcji była ARKA, klacz którą wykupiliśmy w zeszłym tygodniu z transportu na rzeź, a która właśnie przebywa w Przystani. Obiecaliśmy pomóc w jej utrzymaniu. Ale w Przystani jest prawie 500 zwierząt, które potrzebują pomocy. – wyjaśnia Wojciech Owczarz, prezes Fundacji ekologicznej ARKA.

Szukamy także Partnerów biznesowych, którzy zaangażują się w akcję. Chcemy w bardzo wymierny i konkretny sposób pomóc zwierzętom, dla których okres zimowy jest trudny.

28 maja, pl. Św. Jakuba, 10.00 - 15.00
Dzięki WAM mamy ponad 7 000 kg surowców. Dziękujemy!
Już prawie 600 tysięcy uczestników

Rzeczy dla zwierząt

26 kwiecień 2022
O tym jak używane rzeczy ratują zwierzęta!

Książka za drzewo - 2022

4 kwiecień 2022
Ponad 500 książek do wyboru!