Rower Pomaga zwierzętom 2022

Dołącz do akcji ROWER POMAGA zwierzętom, w której rowerowe kilometry zamieniamy na jedzenie dla zwierząt! Wystarczy przejechać 100 kilometrów, a my kupimy zwierzętom kilogram marchwi, buraka czy kapusty.

Chcemy pomóc prawie 500 zwierzętom z zaprzyjaźnionej Przystani Ocalenie.

Wystarczy dołączyć do Klubu „Rower Pomaga zwierzętom”  na  aplikacji Strava,

lub wpisać przejechane kilometry na stronie rowerpomaga.pl cel – Rower Pomaga zwierzętom

Trzeba przejechać 100 kilometrów, a my kupimy zwierzętom kilogram marchwi, buraka czy kapusty.

Inspiracją do akcji była ARKA, klacz którą wykupiliśmy w zeszłym tygodniu z transportu na rzeź, a która właśnie przebywa w Przystani. Obiecaliśmy pomóc w jej utrzymaniu. Ale w Przystani jest prawie 500 zwierząt, które potrzebują pomocy. – wyjaśnia Wojciech Owczarz, prezes Fundacji ekologicznej ARKA.

Szukamy także Partnerów biznesowych, którzy zaangażują się w akcję. Chcemy w bardzo wymierny i konkretny sposób pomóc zwierzętom, dla których okres zimowy jest trudny.

Bilety dla dzieci

20 wrzesień 2022
1050 biletów do kina dla dzieci z domów dziecka
Przez 7 lat w akcji ROWER POMAGA przekazaliśmy już 366 rowerów dzieciom z domów dziecka