Rower Pomaga w Województwie Pomorskim

Fundacja ekologiczna ARKA realizuje projekt "Rower Pomaga w Województwie Pomorskim" w ramach którego w 3 miastach: Gdańsku, Gdyni i Słupsku rowerzyści uczestniczą w naszej akcji. Projjekt dofinansowany jest przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

W ramach działań stworzyliśmy dla rowerzystów profile i rywalizacje do prowadzenia akcji, realizujemy happeningi i warsztaty edukacyjne i konferencje prasowe, a podsumowaniem bedzie wydanie plakatu edukacyjnego dla szkół.

Pikniki edukacyjne z CBRE

15 kwiecień 2019
W planach mamy 10 akcji z Mobilnym Centrum Edukacji Ekologicznej
Mamy dla was 5000 drzewek i 4000 kwiatków

LISTY DLA ZIEMI

8 kwiecień 2019
Ponad 130 tysięcy uczestników w tym roku z prawie 300 miejscowości, to największa akcja edukacji ekologicznej w Polsce!
Dzięki WAM uzbieraliśmy na zwierzęta 5700 zł!!! Dziękujemy wszystkim wolontariuszom i uczestnikom.
Dzieci i młodzież z domów dziecka i świetlic środowiskowych