Rower Pomaga 2021

Finał VII edycji akcji ROWER POMAGA

Fundacja ekologiczna ARKA  zaprasza na finał kolejnej edycji akcji Rower Pomaga.

Podczas akcji:

- ogłosimy oficjalne wyniki akcji Rower Pomaga w roku 2021

- przygotujemy happening „300 rowerów dla dzieci”

- zorganizujemy akcję „Dzwonimy, bo Rower Pomaga”

- rozdamy dzieciom z domów dziecka około 21 rowerów za kilometry przejechane przez rowerzystów.

„Bardzo się cieszymy z tego, że PRZETRWALIŚMY I JEŹDZIMY dalej!!! To ogromna zasługa naszego Partnera Grupy Kęty!!! 7 edycja akcji Rower Pomaga to zmiany, które już uczestnicy akcji w pełni zobaczą w roku 2022– Wojciech Owczarz, pomysłodawca akcji.

Głównym Partnerem akcji jest GRUPA KĘTY S.A.

Rowery w całym kraju

Tradycyjnie w akcji łączymy tematykę ekologiczną z społeczną. Namawiamy wszystkich rowerzystów, aby wpisywali przejechane na rowerze kilometry na stronie www.rowerpomaga.pl Od razu zobaczą w specjalnym kalkulatorze o ile ograniczyli emisje CO2, gdyby tę samą odległość pokonali samochodem.

W sumie w akcji rozdaliśmy już 318 rowerów + dzisiejsze 21, czyli aż 339. Przypomnimy, iż rowery te trafiają do dzieci z domów dziecka i organizacji społecznych.

Dołącz do akcji, w której rowerowe kilometry zamieniamy na jedzenie, warzywa, dla zwierząt!

Zielona Ręka - dziękujemy

2 listopad 2021
W naszym programie aktywnej edukacji ekologicznej w roku 2021 uczestniczyło ... aż 730 tysięcy 237 uczestników

ARKA ocalona

27 paźdzernik 2021
Środki z akcji "Rzeczy dla zwierząt" i "Rower Pomaga zwierzętom" przeznaczyliśmy na wykupienie klaczy ARKA z transportu na rzeź
Posadź drzewo i dopisz go na stronie ksiazkazadrzewo.pl, wybierz książkę, a my ci ją wyślemy!
Posadź drzewo, dopisz je na stronie ksiazkazadrzewo.pl, a my wyślemy ci książkę!