Rower Pomaga 2021

Finał VII edycji akcji ROWER POMAGA

Fundacja ekologiczna ARKA  zaprasza na finał kolejnej edycji akcji Rower Pomaga.

Podczas akcji:

- ogłosimy oficjalne wyniki akcji Rower Pomaga w roku 2021

- przygotujemy happening „300 rowerów dla dzieci”

- zorganizujemy akcję „Dzwonimy, bo Rower Pomaga”

- rozdamy dzieciom z domów dziecka około 21 rowerów za kilometry przejechane przez rowerzystów.

„Bardzo się cieszymy z tego, że PRZETRWALIŚMY I JEŹDZIMY dalej!!! To ogromna zasługa naszego Partnera Grupy Kęty!!! 7 edycja akcji Rower Pomaga to zmiany, które już uczestnicy akcji w pełni zobaczą w roku 2022– Wojciech Owczarz, pomysłodawca akcji.

Głównym Partnerem akcji jest GRUPA KĘTY S.A.

Rowery w całym kraju

Tradycyjnie w akcji łączymy tematykę ekologiczną z społeczną. Namawiamy wszystkich rowerzystów, aby wpisywali przejechane na rowerze kilometry na stronie www.rowerpomaga.pl Od razu zobaczą w specjalnym kalkulatorze o ile ograniczyli emisje CO2, gdyby tę samą odległość pokonali samochodem.

W sumie w akcji rozdaliśmy już 318 rowerów + dzisiejsze 21, czyli aż 339. Przypomnimy, iż rowery te trafiają do dzieci z domów dziecka i organizacji społecznych.

Bilety dla dzieci

20 wrzesień 2022
1050 biletów do kina dla dzieci z domów dziecka
Przez 7 lat w akcji ROWER POMAGA przekazaliśmy już 366 rowerów dzieciom z domów dziecka