Plakat o jednorazówkach

Przygotowaliśmy plakat zniechęcający do używania worków foliowych i reklamówek na zakupy. Plakat można wieszać w sklepach, szkołach, urzędach gminy i wszystkich miejscach gdzie nasz przekaz może trafić do konsumenta. Zainteresowanych prosimy o przesyłanie e-mailem: fundacjaarka@fundacjaarka.pl zamówień z proponowaną ilością plakatów, jakie uda się wam wywiesić w miejscach publicznych po uzyskaniu niezbędnych zezwoleń.

DZIEŃ CZYSTEGO POWIETRZA

14 listopad 2022
Ustanowiona przez nas w 2005 roku akcja edukacyjna
Dzięki akcji w tym roku kupiliśmy 1050 biletów do kina dla dzieci z domów dziecka