Plakat o jednorazówkach

Przygotowaliśmy plakat zniechęcający do używania worków foliowych i reklamówek na zakupy. Plakat można wieszać w sklepach, szkołach, urzędach gminy i wszystkich miejscach gdzie nasz przekaz może trafić do konsumenta. Zainteresowanych prosimy o przesyłanie e-mailem: fundacjaarka@fundacjaarka.pl zamówień z proponowaną ilością plakatów, jakie uda się wam wywiesić w miejscach publicznych po uzyskaniu niezbędnych zezwoleń.

ZIELONA RĘKA 2021

20 listopad 2020
Już w pierwszym roku działania programu uczestniczyło w nim 518 572 osób. W 2021 planujemy aż 10 akcji!!!
Zapraszamy do Galerii SFERA i na PSZOK
ROWER POMAGA. Stwórz z nami największą w Polsce akcję spoleczno-rowerową!!!

DZIĘKUJEMY!!!

19 paźdzernik 2020
Aż 3250 zł dzięki WAM mamy z akcji Zabawki ratują zwierzaki dla Fundacji Psia Ekipa

Sadzimy czyste powietrze - 9.11