Mural MIRABELKA

W dniu 08.07.2018  odbyła się uroczystość otwarcia muralu #LiterackaMirabelka, który powstał z inicjatywy Fundacji Klamra na ul. Dzielna 15.  Można było spotkać się zarówno z bohaterowie muralu: Hanną Krall i Cezarym Harasimowiczem oraz twórcami malowidła: Barbara Poniatowska & Dariusz Paczkowski & Martyna Łapkowska.

HONOROWY PATRONAT. BURMISTRZA DZIELNICY WOLA. M.ST. WARSZAWY.

Projekt #LiterackaMirabelka realizowany jest przez Fundację KLAMRA, dzięki wsparciu Fundacja Ekologiczna ARKA i współpracy ze Stacja Muranów oraz Zakładem Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy

Foto: Fundacja Klamra

Pikniki edukacyjne z CBRE

15 kwiecień 2019
W planach mamy 10 akcji z Mobilnym Centrum Edukacji Ekologicznej
Mamy dla was 5000 drzewek i 4000 kwiatków

LISTY DLA ZIEMI

8 kwiecień 2019
Ponad 130 tysięcy uczestników w tym roku z prawie 300 miejscowości, to największa akcja edukacji ekologicznej w Polsce!
Dzięki WAM uzbieraliśmy na zwierzęta 5700 zł!!! Dziękujemy wszystkim wolontariuszom i uczestnikom.
Dzieci i młodzież z domów dziecka i świetlic środowiskowych