Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
x

Kolejna edycja akcji "Torba za surowce"

18 marca przeprowadziliśmy kolejną edycję zbiórki odpadów "Torba za surowce". W zamian za przyniesione puszki, szklane opakowania i makulaturę uczestnicy otrzymali ekologiczne torby.

Zbiórka odbyła się w nowym Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów na rogu ulic Leszczyńskiej i Straconki. Każde 20 kg makulatury, 20 kg szkła lub 40 puszek wymienialiśmy na ekologiczne, bawełniane torby na zakupy. Nadruki na torbach zaprojektowali znani artyści: Krzysztof Kokoryn, Małgorzata Rozenau, Dariusz Paczkowski, Wiesław Łysakowski, Alicja Jakimow, Maciej Szymonowicz, Andrzej Mleczko i Andrzej Rysuje, a także instytucje: TS Podbeskiedzie, Radio Bielsko i Kurier Radia Bielsko. Akcji patronowali Urząd Miejski w Bielsku-Białej, Zakład Gospodarki Odpadami oraz BWA.

Zebrane surowce zostaną sprzedane, a za pozyskane środki zakupimy rowery dla dzieci z Domów Dziecka i świetlic środowiskowych w ramach naszej akcji Rower Pomaga.

Wszystkie wzory toreb można zobaczyć na naszym Facebooku.

Akcja "Torba za surowce"

Przeczytaj także

ARKA NAGRODZONA

14 czerwiec 2017
Zostaliśmy nagrodzeni przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Katowicach

ARKA w trasie

7 czerwiec 2017

DZIEŃ ZDROWY

26 maj 2017
Ekologia i zdrowie.
1% Rower pomaga
Kup deske
Rower pomaga
365 reklamowek smieci
Mobilne Centrum Edukacji Ekologicznej
Nfos
Dofinansowano ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie Fundacja Ekologiczna Arka.

Jesteśmy na Facebooku

Copyright © 2014 Fundacja Arka