Kochasz dzieci – nie pal śmieci w Niepołomicach

Promoted

Ponad tysiąc uczniów wzięło udział w prelekcjach „Kochasz dzieci – nie pal śmieci" zorganizowanych przez Urząd Miasta i Gminy w Niepołomicach. Ich tematem była niska emisja i jakość powietrza, którym oddychamy.

Spotkania z młodzieżą gimnazjalną i szkół średnich odbywały się przez dwa dni – 26 i 27 stycznia. Miały na celu zwiększenie świadomości ekologicznej wśród młodzieży, a poprzedził je zorganizowany 7 stycznia na Rynku pokaz ekologicznego palenia w tradycyjnych piecach. Nasze spotkania z młodzieżą zbiegły się z jeszcze jednym proekologicznym działaniem Gminy Niepołomice: montażem czujników monitorujących stan powietrza.

Foto: http://www.niepolomice.eu

Rozpoczęliśmy nabór do Listów dla Ziemi 2017! Piąta edycja akcji będzie łączyła tematykę niskiej emisji i gospodarki odpadami, a jej celem tradycyjnie już będzie edukacja ekologiczna dzieci i ...
7 choinek, 3 rowerki prądotwórcze i prawie 100 osób inaugurowało Choinki Nadziei
Zapraszamy do 12 edycji akcji.
Przyłącz się do akcji KUP DESKĘ i pomóż jeżom przetrwać zimę. www.kupdeske.pl
Zorganizuj akcje w swoim mieście!!! Zgłoś się po bezpłatne materiały!
365 reklamowek smieci
Mobilne Centrum Edukacji Ekologicznej
Nfos
Dofinansowano ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie Fundacja Ekologiczna Arka.