Kochasz dzieci – nie pal śmieci w Niepołomicach

Promoted

Ponad tysiąc uczniów wzięło udział w prelekcjach „Kochasz dzieci – nie pal śmieci" zorganizowanych przez Urząd Miasta i Gminy w Niepołomicach. Ich tematem była niska emisja i jakość powietrza, którym oddychamy.

Spotkania z młodzieżą gimnazjalną i szkół średnich odbywały się przez dwa dni – 26 i 27 stycznia. Miały na celu zwiększenie świadomości ekologicznej wśród młodzieży, a poprzedził je zorganizowany 7 stycznia na Rynku pokaz ekologicznego palenia w tradycyjnych piecach. Nasze spotkania z młodzieżą zbiegły się z jeszcze jednym proekologicznym działaniem Gminy Niepołomice: montażem czujników monitorujących stan powietrza.

Foto: http://www.niepolomice.eu

Dziękujemy wszystkim i jedziemy dalej!!!

ARKA NAGRODZONA

14 czerwiec 2017
Zostaliśmy nagrodzeni przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Katowicach

ARKA w trasie

7 czerwiec 2017

DZIEŃ ZDROWY

26 maj 2017
Ekologia i zdrowie.
365 reklamowek smieci
Mobilne Centrum Edukacji Ekologicznej
Nfos
Dofinansowano ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie Fundacja Ekologiczna Arka.