Finał Listy dla Ziemi-Po stronie Natury w Warszawie

Promoted

Finał Listy dla Ziemi-Po stronie Natury w Warszawie
Finał 9. edycji „Po stronie Natury” odbędzie się w najbliższy weekend w Warszawie na nadwiślańskim skwerze. W ramach akcji Żywiec Zdrój wraz z Lasami Państwowymi, Polskim Towarzystwem Turystyczno - Krajoznawczym i Fundacją ARKA zachęcały Polaków do ochrony zasobów naturalnych. Oprócz atrakcji przygotowanych przez Lasy Państwowe uczestnicy będą mogli odwiedzić stoiska edukacyjne pozostałych organizatorów. Przyjrzeć się insta...lacji Drugie życie butelki, a także wraz z Fundacją ARKA napisać List do Ziemi oraz spróbować swoich sił podczas specjalnego eko-dyktanda.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

11 czerwca 10.00 do 18.00

Skwer Tadeusza Kahla-obok stacji mero Centrum Nauki Kopernik

ARKA NAGRODZONA

14 czerwiec 2017
Zostaliśmy nagrodzeni przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Katowicach

ARKA w trasie

7 czerwiec 2017

DZIEŃ ZDROWY

26 maj 2017
Ekologia i zdrowie.
365 reklamowek smieci
Mobilne Centrum Edukacji Ekologicznej
Nfos
Dofinansowano ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie Fundacja Ekologiczna Arka.