2022-05-23

Drzewko za surowce w Szczyrku

Fundacja Ekologiczna ARKA i MIASTO SZCZYRK zapraszają na kolejne DRZEWKO ZA SUROWCE!!!

Na uczestników czekają atrakcyjne sadzonki drzew i kwiatów!

28 maja w Szczyrku na pl. Św. Jakuba odbędzie się w godz. 10.00-15.00 kolejna zbiórka surowców wtórnych.

Zachęcamy wszystkich do zbiórki surowców wtórnych, które 28 maja będzie można wymienić na sadzonki drzew lub kwiatów. Każdy, kto przyniesie 20 puszek lub 20 butelek (PET lub szklanych), a także 10 kg makulatury otrzyma od organizatorów sadzonkę kwiatu lub od leśników sadzonkę drzewka.

Dla uczestników akcji przewidziano liczne atrakcje i warsztaty edukacyjne: Rowerowe Kino, odbijanie ekologicznych toreb, warsztaty i gry.

W tym roku organizujemy także charytatywny kiermasz zabawek, gier, puzzli i książek z którego całkowity dochód przeznaczamy na ratowanie kolejnych zwierząt w ramach akcji RZECZY DLA ZWIERZĄT.

Organizatorzy: Fundacja ekologiczna ARKA i Miasto Szczyrk. Partnerzy: Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Katowicach, Szczyrk Mountain Resort, PK Szczyrk oraz Alpin - Hotel z klasą.

Podczas akcji NIE ZBIERAMY elektrośmieci.

Dodatkowe informacje:

Anna Sobańska – Fundacja Ekologiczna ARKA, tel. 692 318 612