Drzewko za surowce w Szczyrku

Fundacja Ekologiczna ARKA i MIASTO SZCZYRK zapraszają na kolejne DRZEWKO ZA SUROWCE!!!

Na uczestników czekają atrakcyjne sadzonki drzew i kwiatów!

28 maja w Szczyrku na pl. Św. Jakuba odbędzie się w godz. 10.00-15.00  kolejna zbiórka surowców wtórnych.

Zachęcamy wszystkich do zbiórki surowców wtórnych, które 28 maja będzie można wymienić na sadzonki drzew lub kwiatów.  Każdy, kto przyniesie-  20 puszek lub 20 butelek (PET lub szklanych), a także 10 kg makulatury otrzyma od organizatorów sadzonkę kwiatu lub od leśników sadzonkę drzewka.

Dla uczestników akcji przewidziano liczne atrakcje i warsztaty edukacyjne: Rowerowe Kino, odbijanie ekologicznych toreb, warsztaty i gry.

W tym roku organizujemy także charytatywny kiermasz zabawek, gier, puzzli i książek z którego całkowity dochód przeznaczamy na ratowanie kolejnych zwierząt w ramach akcji RZECZY DLA ZWIERZĄT.

Organizatorzy: Fundacja ekologiczna ARKA i Miasto Szczyrk. Partnerzy: Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Katowicach, Szczyrk Mountain Resort, PK Szczyrk oraz Alpin Hotel z klasą.

Podczas akcji  NIE ZBIERAMY elektrośmieci.

Dodatkowe informacje:

Anna Sobańska – Fundacja Ekologiczna ARKA, tel.  692 318 612

Przez 7 lat w akcji ROWER POMAGA przekazaliśmy już 366 rowerów dzieciom z domów dziecka

Bilety dla dzieci

20 wrzesień 2022