Drzewko za surowce

Fundacja Ekologiczna ARKA zaprasza:

Rekordowa ilość sadzonek drzew i kwiatów w akcji DRZEWKO ZA SUROWCE do rozdania!!! Na uczestników czeka 5000 sadzonek drzew i 4000 sadzonek kwiatów.

DRZEWKO ZA SUROWCE

1 kwietnia w Centrum Handlowym SARNI STOK odbędzie się w godz. 9.00-17.00  kolejna zbiórka surowców wtórnych.

W tym roku organizowana jest pod hasłem „Sadzimy drzewa”, a uczestnicy będą zachęcani do przysyłania relacji z sadzenia otrzymanych drzewek.

Przynieść nam surowce, a otrzymasz sadzonkę drzewa (kosodrzewina, jodła, grab, wiąz, jarząb szwedzki, dzika jabłoń, grusza, buk, świerk)  lub kwiatka (bratki i stokrotki).

Partnerami akcji są także Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Katowicach, Urząd Miejski w Bielsku-Białej, Zakład Gospodarki Odpadami.

Zachęcamy wszystkich do zbiórki surowców wtórnych, które 1 kwietnia będzie można wymienić na sadzonki drzew lub kwiatów.  Każdy, kto przyniesie do CH Sarni Stok-  20 puszek lub 20 butelek (PET lub szklanych), a także 10 kg makulatury otrzyma od leśników sadzonkę drzewka.

Podczas akcji  zbieramy także elektrośmieci.

Zebrane surowce zostaną sprzedane, a  za środki kupione rowery dla dzieci z domów dziecka i świetlic środowiskowych w ramach naszej akcji rowerpomaga.pl

ARKA NAGRODZONA

14 czerwiec 2017
Zostaliśmy nagrodzeni przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Katowicach

ARKA w trasie

7 czerwiec 2017

DZIEŃ ZDROWY

26 maj 2017
Ekologia i zdrowie.
365 reklamowek smieci
Mobilne Centrum Edukacji Ekologicznej
Nfos
Dofinansowano ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie Fundacja Ekologiczna Arka.