Drzewa Zjednoczonej Europy w Bielsku-Białej

29 marca na placu Chrobrego w Bielsku-Białej odbyła się kolejna akcja Drzewa Zjednoczonej Europy, promująca edukację ekologiczną oraz idee integracji europejskiej.

Podczas bielskiej akcji wspierały nas zuchy ze Szkoły Podstawowej nr 3. W trakcie wydarzenia promowaliśmy także naszą stałą akcję Drzewko za surowce - każdy, kto 1 kwietnia przyniesie surowce wtórne do Centrum Handlowego SARNI STOK, otrzyma sadzonkę drzewa. Leśnicy przygotowali ich aż 5 tysięcy!

Listy dla Ziemi

26 kwiecień 2017
Cała Polska listy pisze. Razem dbamy o Ziemię.

Drzewko za surowce

31 marzec 2017
Już 1 kwietnia zapraszamy na Sarni Stok na następną akcję Drzewko za surowce.
18 marca przeprowadziliśmy kolejną edycję zbiórki odpadów "Torba za surowce". W zamian za przyniesione puszki, szklane opakowania i makulaturę uczestnicy otrzymali ekologiczne torby.
Międzynarodowy program Drzewa Zjednoczonej Europy realizuje dwa główne cele: edukację ekologiczną i promocję idei integracji europejskiej.
10 marca na Placu Chrobrego w Bielsku-Białej zainaugurowaliśmy III edycję ogólnopolskiej akcji "Rower Pomaga". Wraz z uczniami bielskiej Szkoły Podstawowej nr 3 ułożyliśmy wielkie serce z 50 ...
365 reklamowek smieci
Mobilne Centrum Edukacji Ekologicznej
Nfos
Dofinansowano ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie Fundacja Ekologiczna Arka.