Drzewa Zjednoczonej Europy w Bielsku-Białej

29 marca na placu Chrobrego w Bielsku-Białej odbyła się kolejna akcja Drzewa Zjednoczonej Europy, promująca edukację ekologiczną oraz idee integracji europejskiej.

Podczas bielskiej akcji wspierały nas zuchy ze Szkoły Podstawowej nr 3. W trakcie wydarzenia promowaliśmy także naszą stałą akcję Drzewko za surowce - każdy, kto 1 kwietnia przyniesie surowce wtórne do Centrum Handlowego SARNI STOK, otrzyma sadzonkę drzewa. Leśnicy przygotowali ich aż 5 tysięcy!

DRZEWKO ZA SUROWCE

19 wrzesień 2017
Uroczyste wręczenie na Pikniku z Klimatem
Dziękujemy wszystkim i jedziemy dalej!!!

ARKA NAGRODZONA

14 czerwiec 2017
Zostaliśmy nagrodzeni przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Katowicach
365 reklamowek smieci
Mobilne Centrum Edukacji Ekologicznej
Nfos
Dofinansowano ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie Fundacja Ekologiczna Arka.