Bransoletka ekologiczna ZIELONA RĘKA

Z dużą radością i wdzięcznością startujemy z akcją bransoletka ekologiczna ZIELONA RĘKA.

Tutaj można ją nabyć i nam pomóc https://zielonareka.pl/wesprzyj

To unikalna i magiczna bransoletka.

Unikalna, gdyż zaprojektowana specjalnie dla nas przez artystkę Małgorzatę Rozenau. Przy jej przygotowaniu pomagali nam nasi przyjaciele i wolontariusze. Całej akcji towarzyszy także zbiórka przedmiotów z mosiądzu, które przekażemy do recyklingu tak, aby jej produkcja była neutralna dla środowiska.

Magiczna, gdyż każda bransoletka to jedno posadzone przez nas drzewo i jeden worek zebranych śmieci z terenów przyrodniczych. To także wsparcie działań edukacyjnych, w których tylko w roku 2020 brało udział ponad 500 tysięcy uczestników.

Zamów dla siebie, dla przyjaciół!!!

Pomóz w promocji!!!

I zapraszamy do wspólnych działań dla ludzi, zwierząt i środowiska.

Wojciech Owczarz

Fundacji ekologicznej ARKA

www.zielonareka.pl

Rozalka

30 lipiec 2021
To działa. Dajemy rzeczom drugie życie. Ratujemy zwierzęta!

Posadziliśmy wodę

29 lipiec 2021
Akcja edukacyjna promująca ogrody deszczowe

Kot Gacek

28 lipiec 2021
Wsparliśmy leczenie kolejnego zwierzaka

Sadzimy wodę!

21 lipiec 2021
29 lipca każdy będzie mógł posadzić swoją roślinę i zabrać ja do domu. Zapraszamy!
Już zapraszamy na PSZOK na kolejny charytatywny kiermasz rzeczy używanych.