4 Dzień Dobrych Uczynków

Fundacja Ekologiczna ARKA wraz z partnerami organizuje 19 maja 4 Dzień Dobrych Uczynków. Jest to święto społecznych, bezinteresownych działań. Akcja skierowana jest, przede wszystkim, do młodzieży szkolnej oraz organizacji społecznych. Zainteresowanym prześlemy bezpłatne materiały promujące akcje (plakaty, ulotki).

Wszystkie szkoły, które brały udział w ubiegłorocznym Dniu Dobrych Uczynków otrzymają Księgę - nasze nowe wydawnictwo.

\"**Więcej >>**\":[http://www.fundacjaarka.pl/akcja/dzien_dobrych_uczynkow]

ZIELONA RĘKA 2021

20 listopad 2020
Już w pierwszym roku działania programu uczestniczyło w nim 518 572 osób. W 2021 planujemy aż 10 akcji!!!
Zapraszamy do Galerii SFERA i na PSZOK
ROWER POMAGA. Stwórz z nami największą w Polsce akcję spoleczno-rowerową!!!

DZIĘKUJEMY!!!

19 paźdzernik 2020
Aż 3250 zł dzięki WAM mamy z akcji Zabawki ratują zwierzaki dla Fundacji Psia Ekipa

Sadzimy czyste powietrze - 9.11