Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
x

3 Dzień Czystego Powietrza - 14 listopada 2007

.<
**Relacje wraz z dokukentacją zdjęciową prosimy przysyłać na adres: \"fundacjaarka@fundacjaarka.pl\":[mailto:fundacjaarka@fundacjaarka.pl]**

**Do Fundacji Ekologicznej Arka zgłosiło się ponad 100 miejscowości w całym kraju, w których organizowany będzie to wydarzenie.**

#### Smog recyklingu

Chcemy Was zachęcić, aby podczas tegorocznego \"III Dnia Czystego Powietrza\" wyjść z ekologicznym przesłaniem poza mury szkoły. Trzeba zwrócić uwagę dorosłych na problem palenia śmieci w domowych piecach. Zorganizujcie barwny korowód, który przejdzie po Waszej miejscowości rozdając ulotki informacyjne.

Zaproście na happening lokalnych dziennikarzy, aby informacje o Waszym wydarzeniu ukazały się w mediach. Aby przyciągnąć uwagę przechodniów i dziennikarzy w korowodzie powinna uczestniczyć dużych rozmiarów kukła smoka. Taki \"Smog recyklingu\", wykonany przez Was z surowców, nadających się do recyklingu nada wydarzeniu także bardziej spektakularny charakter.

- \"**wiecej >>**\":[/akcja/dzien_czystego_powietrza]

- \"**Wzór informacji prasowej >>**\":[/akcja/dzien_czystego_powietrza]

http://www.youtube.com/watch?v=iWNNtzZ7itQ

Przeczytaj także

Wiemy, iż już nie możecie się doczekać ...
Dzięki WAM zebraliśmy 5220 zł dla Fundacji PSIA EKIPA
Na naszej akcji na zaproszenie ZGO pojawi się MIECIA!!!
Przynieś nam pluszaki i inne zabawki i pomóż ratować zwierzęta
1% Rower pomaga
Listy Dla Ziemi
Rower pomaga
Kup deske
Dzień Dobrych Uczynków
WFOŚiGW

Jesteśmy na Facebooku

Copyright © 2014 Fundacja Arka