Dni Energii Miasta Katowice z udziałem ARKI

Promoted

Po raz pierwszy w Katowicach zorganizowano Dni Energii.

Na Placu Teatralnym czyli rynku w Katowicach - 18 i 19 września w godz. 9.00-15.00 Fundacja Ekologiczna ARKA zapraszała na konkursy i zabawy dotyczące ochrony czystego powietrza, oszczędzania energii oraz segregacji odpadów.

Było też nasze "Kino bez prądu", "Zielony kontener" (zasilany solarami), happeningi "Kochasz dzieci - nie pal śmieci", dobra energia muzyki z odpadów czyli "Rób Upcykling Beat" oraz wiele innych eko-energetycznych atrakcji.

RE - Ratujemy zwierzęta

21 marzec 2021
Wyślij nam niepotrzebne książki, zabawki, upominki, gry, puzzle i pomóż ratować zwierzęta!

KWIATY ZAMIAST ŚMIECI

16 marzec 2021
Posprzątaj śmieci i otrzymaj paczkę nasion kwiatów przyjaznych dla pszczół
Dotychczas przekazaliśmy dzieciom z domów dziecka ponad 300 rowerów
To niesamowite, ale RAZEM tworzymy największy program aktywnej edukacji ekologicznej w Polsce!!!
Zorganizuj u siebie kiermasz niepotrzebnych rzeczy i pomóż ratować zwierzęta!