Happeningi

Happeningi to wydarzenia plenerowe dla i z udziałem publiczności. Szczególnie atrakcyjne dla dzieci i młodzieży oraz dla mediów.

Obrazowe przedstawienia ważnych idei (na przykład częstsze korzystanie z roweru niż z samochodu) czy negatywnych zjawisk (nielegalne spalanie śmieci w piecach domowych) trafia do świadomości odbiorców i pobudza do zmiany przyzwyczajeń. Takie wydarzenie chętniej relacjonują media, które jednocześnie przekazują opinii społecznej ważne informacje.

365 reklamowek smieci
Mobilne Centrum Edukacji Ekologicznej
Nfos
Dofinansowano ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie Fundacja Ekologiczna Arka.