Kino bez prądu

Kto nie lubi chodzić do kina?! Nasze kino jest objazdowe i odjazdowe! Jedyne w Polsce Kino bez prądu, które zaprasza widzów na aktywny wypoczynek i edukację ekologiczną.

Widzowie zajmują miejsca na siodełkach rowerów stacjonarnych połączonych z urządzeniami, które pracę ich mięśni zamieniają w czystą energię. To ona zasila rzutnik, z którego wyświetlamy multimedialny pokaz o tematyce ekologicznej. Po pokazie zapraszamy na eko-memory, Zielone Miasto, Grę z klimatem, Zbuduj swój wiatrak  i eko-dom.

365 reklamowek smieci
Mobilne Centrum Edukacji Ekologicznej
Nfos
Dofinansowano ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie Fundacja Ekologiczna Arka.