Pikniki ekologiczne

Czas spędzony na świeżym powietrzu to propozycja, z której zawsze chętnie korzystają mieszkańcy. Fundacja Ekologiczna ARKA łączy odpoczynek z zabawą i edukacją. Nikt nie będzie się nudzić!

Przyrodnicze gry plenerowe to ogromne układanki i plansze. Wykorzystując ich elementy rozmawiamy o środowisku naturalnym, jego potrzebach i wpływie człowieka, opowiadamy, jak nie szkodzić przyrodę zachowując jej walory, które wpływają dodatnio na dobre samopoczucie człowieka i zdrowie.  Zapraszamy do pracowni informatycznej na kółkach czyli Mobilnego Centrum Edukacji Ekologicznej, do Zielonego Kina, Zielonego Kontenera oraz na eko-memory i eko-puzzle.

365 reklamowek smieci
Mobilne Centrum Edukacji Ekologicznej
Nfos
Dofinansowano ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie Fundacja Ekologiczna Arka.