Pikniki ekologiczne

Czas spędzony na świeżym powietrzu to propozycja, z której zawsze chętnie korzystają mieszkańcy. Fundacja Ekologiczna ARKA łączy odpoczynek z zabawą i edukacją. Nikt nie będzie się nudzić!

Przyrodnicze gry plenerowe to ogromne układanki i plansze. Wykorzystując ich elementy rozmawiamy o środowisku naturalnym, jego potrzebach i wpływie człowieka, opowiadamy, jak nie szkodzić przyrodę zachowując jej walory, które wpływają dodatnio na dobre samopoczucie człowieka i zdrowie.  Zapraszamy do pracowni informatycznej na kółkach czyli Mobilnego Centrum Edukacji Ekologicznej, do Zielonego Kina,  oraz na eko-memory i eko-puzzle.